ما همه بازیچه بودیم در دست یهود.

البته این کار تنها در ایران و کشورهای اسلامی نبود. در تمام دنیا بود. هیچ از خود پرسیده اید که اگر پزشکی اینقدر پیشرفت کرده است پس چرا متوسط عمر جهانی اینقدر کاهش پیدا کرده؟! مگر قدیم همه حداقل 90 سال زندگی نمی کردند؟ پس چرا الآن از 20 سالگی سکته داریم و کسی که 60 سال را بگذراند خیلی خوش شانس است؟ بله مرگ کودکان کاهش پیدا کرد. ولی مرگ بزرگسالان افزایش یافت.

اقلیتی هستند که سلطه بر جهان را در دست دارند. این اقلیت هستند باعث می شوند که کشورهای ابرقدرت هرچقدر تغییر کنند، سیاست های کلی آنها تغییر نکند. سود این اقلیت در کاهش عمر جهانیان است. وقتی فردی مثل هوگو چاوز که یک مانع در قاره آمریکا برای کشور آمریکا است خیلی زود بر اثر بیماری از بین برود، چقدر طول می کشد که یک نفر مثل آن فرد رشد کند، با همان جرأت. پس این کاهش سن به نفع آن اقلیت است.

 در اینجاست که یکی از پزشکانی که حدود هفت سال در اروپا به تحصیل پزشکی جدید مشغول بوده، متوجه انحرافات علم پزشکی می شود و راه خود را تغییر می دهد. از دانشمندان بزرگ پزشکی می گوید که همگی یهودی هستند.*** از آنهایی که هیچ پزشکی حق ندارد بر خلاف نظر آنها نظری ارائه کند. از اینکه تحقیقات بر روی طب های سنتی در دانشگاه ها شدیدا طرد می شود. از علمی که فقط علائم را محو می کند نه عامل درد را.** از علمی که یک روز می گوید چای بخورید و روز دیگر می گوید نخورید. از توهمی که می پنداریم حقیقت است.

حقیقت را در سایت این طبیب بیابید.

 

----------------------------------------

* در احادیث متعدد آمده است که گاو گوشت اش مرض است و شیرش شفا است.

** مطمئنا سرما خورده اید. وقتی دکتر می روید می پرسد آب ریزش دارید، دوای ضد آبریزش می دهد. می پرسد سرفه می کنید، شربت سینه می دهد. می پرسد درد دارید، آنتی بیوتیک می دهد. پس میکروب سرما خوردگی کجاست؟ چرا آن را از بین نمی برند؟!!!

*** حتما یادتان می آید زمانی را که در همین تهران پزشکان مهم یهودی بودند. آنهم یهودیانی که اگر از آنها بپرسید هنوز عقده جنگ خیبر را در سینه دارند و کینه ای دیرینه نسبت به مسلمانان. همان ها که خداوند در قرآن می فرماید: «همانا دشمن ترین مردم نسبت به مؤمنان، قوم یهود است.»

/ 1 نظر / 128 بازدید
علی

اگر فکر میکنید همه بازیچه بودن شما این است بازی بسیار بزرگتر از این حرفهاست. کتاب ذریه پیامبران و نقش ویژه ایرانیان در آخرالزمان را حتما بخوانید. از اینجا دریافت کنید. aliahoseinzadeh1234.blogfa.com