آمریکا به ماه هم نرفته است!

چندی است زمزمه هایی در جهان حتی آمریکا جریان دارد که سفر آمریکا به کره ماه دروغی بیش نیست. قبل از خواندن این مطلب یک جستجو در اینترنت بکنید. می بینید که دنیا پر است از این حرف که سفر به ماه تنها هنر هالیوود بوده و تبلیغات قوی آمریکا و همه مردم دنیا به قولی «سرکار هستند».

من اصلا به راست یا دروغ بودن این مسئله کار ندارم. ولی ببینید وقتی چنین مسئله ای احتمال کذب دارد، پس واقعا ما به هیچ چیز نمی توانیم اعتماد کنیم.

سفر آمریکا به ماه

پس واقعا وقتی آن خاخام یهودی می گوید که: «تاریخ را ما می نویسم.» بلف نزده است. می تواند این کار را بکند و می کند.

کمی دقت کنید. حقیقت را خواهید یافت.

/ 6 نظر / 26 بازدید
ابوالحسن بیاتی

من هم این رو شنیدم و حتی کلی استدلال در موردش هست اگه بتونی حرف و حدیثهایی که در این باره هست رو جمع کنی مطلب جالب و قابل استفاده ای میشه

مرتضی

[گل][گل] خیلی از وبلاگت خوشم اومد مخصوصا از اسمش خوشم اومد به هم هم عقیده ایم

Majid4mi

بخش هایی از مدارک بزرگترین دروغ قرن بیستم "سفر به ماه" http://waiting.ir/armstrong/

یه نفر

تو به سفر به ماه چیکار داری؟ بالفرض که دروغ باشه.تو برو امکانات آمریکاییا رو ببین و بعد اونو با امکانات ایران از هر نظر مثل آموزشی ، بهداشتی، رفاهی مقایسه کن.بعد بیا اینجا چرت و پرت بگو.شماها تا فردا هم از آمریکا بد بگید، تاثیری تو پیشرفتش نداره.با این کارا فقط داری وقت خودت رو تلف میکنی.به این چرندیات هم گوش نده.این همه کشورها امروزه به فضا میرن.همه دروغ گو هستن؟بیخیال باو.بیاین یه بارم شده صادق باشید.

امیرمهدی

با این نکته آخری موافقم،خوب اومدی. اما یه سوال،این آینه لیزری که تو ماه هیت و امکان اندازه گیری دقیق موقعیتش رو به ما میده؟نکنه از قبل بوده؟یا شاید اون خاخامه رفته گذاشته؟ یا اینم دروغ میگن،میخوان جلوی تکنولوژی ما کم نیارن که یه میمون میفرستیم فضا،یه میمون دیگه میاد پایین؟؟!!؟

Majid4mi

انعکاس دهنده لیزری: http://waiting.ir/armstrong/2013/08/03/%D8%A7%D9%86%D8%B9%DA%A9%D8%A7%D8%B3-%D8%AF%D9%87%D9%86%D8%AF%D9%87-%D9%84%DB%8C%D8%B2%D8%B1%DB%8C/