بلای جان؛ نوش جان

البته توی این مملکت خیلی عادیه که حلال حروم بشه البته بیشتر حروم حلال بشه! ولی گوشت کوسه دیگه نوبره!

گوشت کوسه

چند وقتی میشه که گوشت کوسه راه خودشو به فروشگاه های ماهی باز کرده و با اینکه حرمت اون کاملا محرزه ولی باز با اصرار فروشنده ها برای فروش مواجه میشه و البته با حمایت نمایندگان ناآگاه دولتی.

البته عجیب نیست که اینقدر دلالان به فروش آن اصرار دارند. چون این گوشت آنقدر کم ارزش است که شاید بتوان گفت که تمام آن برایشان سود است.

اگه واقعا فلس داره نشون بدید. یه مقاله علمی منتشر کنید. چرا با دروغ کار خودتون رو پیش می برید. و چرا مسئولین ما اینقدر ساده هستند.

کجای حکم اومده که متخصص باید تشخیص بده که پولک داره؟ پولک یه چیز بدیهیه. وقتی میگن باید پولک داشته باشه یعنی ماهیگیر وقتی شکار کرد نگاه کنه اگه دید پولک داره با خیال راحت بخوره. وگرنه حرامه!!! این همه راه برای دور زدن من و شماست.

اگه میدونستید این تغییر احکام چه تأثیری توی زندگیتون داره اینقدر ساده به مسأله نگاه نمی کردید.

در صورتیکه الآن چند ماهه که به قول خودشون کار کارشناسی می کنن. تا الآن چند ساله که گوشت کوسه به فروش میره! پس قبلا کی حلالش کرده بود؟

با اینکه دوستان بسیار مجدانه دنبال جلوگیری از این فروش غیر اسلامی هستند ولی نیرویی عجیب با این حرکت مقاومت می کنه.

این جمله آخر رو برای اونایی گفتم که اهل اشاره هستند. البته اشاره اش کمی توضیح می خواد که دعا کنید بتونم توضیحش رو براتون بزارم.

/ 1 نظر / 86 بازدید
حرف تو

سلام.. تشکر از شما به خاطر ارسال مطلبتون در "حرف تو" " بلای جان؛ نوش جان " با آدرس: http://harfeto.ir/?q=node/3723 در این سایت انتشار یافت. چشم به راه مطالب خوب شما هستیم. هدیه سایت "حرف تو": يك جوان شايسته از نظر قرآن، كسي است كه تقوا و پرهيزكاري را پيشه مي كند. پيامبر اكرم(ص) مي فرمايد: خداوند متعال به وجود جوان عبادت پيشه(و با تقوا) بر فرشتگان مي نازد و مي فرمايد: «اين بنده ي مرا بنگريد به خاطر من از هواي نفس خود دست كشيده است. یا علی