تخت جمشید: دروغ یا واقعیت!

چند وقت پیش بود که یکی از دوستان گفت شخصی مدعی شده که تاریخ تخت جمشید دروغ و ساختگی است. زیاد به حرفش توجه نکردم و گفتم یکی یه حرفی زده.

تا اینکه با سایتی مواجه شدم که با دلایلی مستند از سازمان نظام مهندسی و عکس هایی که به آنها استناد کرده بود، این مطلب را تأیید می کرد.

یادم افتاد که چه ساده سال ها دروغی به نام هولوکاست را به خورد مردم جهان دادند.

یادم افتاد که همه تاریخ دانان بزرگ جهان که مرجع نقل تاریخ و باستان شناسی هستند یهودی هستند.

یادم افتاد که بزرگ یهودیان در جلسه ای که با سران یهودیان داشت و بعدا متن سخنرانی اش با نام «پروتکل دانشوران یهود» چاپ شد گفته بود: «تاریخ را ما می نویسیم.»

یادم افتاد که بزرگترین اساتید خط شناسی جهان همه یهودی هستند.

یادم افتاد که تمام دانشمندان بزرگ جهان در علوم پزشکی، تاریخ، باستان شناسی، خط شناسی و... که امروزه به کتب آنان استناد می شود یهودی هستند.

یادم افتاد فیلم «سگ را بجنبان.» که در تیتراژ خود می گفت: «سگ دم اش را می جنباند چون از آن باهوش تر است...»

و یادم افتاد «حقیقت آن چیزی نیست که در نگاه اول می پنداریم».

تخت جمشید دروغ بزرگ تاریخ

/ 5 نظر / 125 بازدید
بینام

حقیقت آن است که ما زندگی کردن را بلدیم نه زندگی ساختن

عليرضا

اگه کوروش يهودى هارو آزاد نمى کرد الان فرمانرواييش از نظر شما افسانه نميشد!!!! واقعا پستى که گذاشتى خنده دار بود!!

مهدی

با سلام در خصوص تاریخ جعلی و کاخ نیمه ساخته شده تخت جمشید و کشتار ایرانیان من هم چیز هائی را خواندم و با دوستان منتقد به تماشای مستند استاد پور پیرا نشستیم . انتظار دارم کسانی که ایران باستان را می شناسند همانطور که پورپیرا مستند سخن گفته انها نیز بدون همچیگری جواب قانع کننده بدهند

امین

به نظرم شما بیش از اینکه به دنبال حقیقت باشید به دنبال هر انچه که حقیقت را زیر سوال ببرد هستید. بیشتر باستان شناسان یهودی بوده اند. اتفاقا بیشتر ریاضیدانان، مهمترین فیزیکدانان و برخی از بزرگترین فیلسوفان نیز یهودیند. آیا از این نتیجه می گیرید که ریاضیات، فیزیک و فلسفه کلاً یا در بخشهایی که با یهودیان مرتبط بوده دروغ است؟ این چه جور استدلالیست؟ شما تخت جمشید را که با چشم می بینید و کتیبه هایش را که بر آن نقش بسته و صدها سند تاریخی از یونانی و رومی و عربی و اسلامی (مثلا کتب تاریخ 10 قرن نخست اسلام) و حتی نقاشیهای سفرنامه نویسان اروپایی از دوره ی صفویه تا قاجار را ندیده می گیرید و به استدلالهای یک نفر مهندس که عکسهایش نشان از استمرار ساخت و ساز و اصلاحات در تخت جمشید داشته (که در هر مجموعه بزرگی طبیعیست. مانند مصلای تهران که همزمان با استفاده بعنوان نمایشگاه و مصلا در حال ساخت و ساز است) اتکا می کنید؟ بهتر است به تخصص استادان باستانشناسی سرتاسر جهان اتکا کنید.

یه جوون

جوانان ما امروز خیلی از هر جهت سرخورده شدن... و برای اینکه خود رو از این سر خوردگی آزاد کنن دنبال چیزی هستن که به خود افتخار و هویت باستانی ببخشن جیزی که مثلا جوانهای اروپایی ندارن!! این وسط یهودیا خوب از آب گل آلود ماهیشونو گرفتن و پخش کردن این دروغ بزرگ هم به عهده رضا قلدر بیسواد بود!،! ولی حیف که اکثر چوونا نمیخان از خواب غفلت بیدار شن و ببینن که تمام این کوروشها و داریوشها و سلسله یهودی خاخام منشیان و نژاد موهوم آریایی که اصن وجود نداره... دروغ هم نباشه یه حقیقت ضعیفه که به نفع اهداف یهودی بولد شده و اغراق شدید مایل به خرافاته.... این مردم خیلی ساده و خوش باورن در هر برهه تاریخی هرکی اومده یه دروغی گفته به نفه خودش و برای همراه کردن مردم به اونا هم یه شخصیتی بخشیده و مردم ساده ایران با اونا هم مسیر شدن.... متاسفم...امیدوارم جوونای ایران یه روز از این توهم آریایی و کوروش و خاخام منشیان و..در بیان