الکل بخورید!

در دنیای امروز مواد بسیاری است که در ساخت آن از الکل استفاده می شود. «اتانول» و «اتیل الکل» نام دیگر همان الکلی است که باعث مستی می شود و از نظر اکثر مراجع تقلید نجس است و از نظر تمام مراجع تقلید خوردن آن حرام.

ولی ما خود را به خواب زده ایم.

دیفن هیدارمین، اکسپلتورانت و...

تقریبا تمامی شربت های سینه دارای درصدی الکل هستند. حتی با وجود اینکه با تمام جرأت در مملکت اسلامی بر روی آن می نویسند «حاوی الکل» ولی باز ما توجهی به آن نمی کنیم و به سادگی آن را مصرف می کنیم.

حتی شربت سینه «» که توسط یک شرکت آلمانی تولید می شود و بر روی آن نوشته است بدون الکل، اگر کاتالوگ آن را مطالعه نمایید متوجه می شوید که در مراحل تولید به آن الکل زده اند.

تنها شربت سینه که بدون الکل است، شربت «توسیان» است که توسط یک شرکت ایرانی تولید می شود.

شیشه پاک کن

اکثر محلول های شیشه پاک کن حاوی الکل است. شما به سادگی دارید تمام زندگی خود را نجس می کنید. مگر نگفته اند که قبر کسی را اکه از نجاست دوری نمی کند می فشارد!

حال ادامه نمی دهم که تمام اسانس های خوراکی پایه الکل هستند و...

این قصه سر دراز دارد.

/ 8 نظر / 910 بازدید

مزخرف گویی و مزخرف نویسی در فضای مجازی کار حقیر شماست. حرف مفت با الکل تمام زندگی خود را نجس کنید!!!! نجس!!!! مگه الکل نجسه!!!! مگه شیشه پاک کن خوردنیه!!!!؟؟؟ بعدش بی سواد احمق شربت های سینه و اسپکتورانت و اینا اگه الکل نداشته باشند که تو آب محلول نیستند و نمی تونند مصرف بشن!!! خاک بر سرتون که اسم اینو می ذارید توطئه دشمن و از این چرت و پرت ها خارجیا احمق نبودند دارو درت نمی کردند نا مسلمانای بی شعوری مثل شما بیان نظر بدن. یه خورده فکر کنید دنیا رو ببینید.

طاهری

سلام باتشکر از مطلب جالبتون دستتون درد نکنه .خدا خیرتون بده که ما رو آگاه کردید .... من شنیدم توی کوکاکولا هم درصدی از الکل هست و خود شرکتش هم اعتراف کرده در حد مجاز (خودشون )الکل داره.(نمی دونم فقط اصلیش یا اونایی که در ایران هم تولید میشه را هم شامل میشه یانه ؟) راستی به این فکر نکرده بودم که الکل شیشه پاک کن میتونه نجس باشه .احکامشو بلد نیستم اگه یه توضیحی می دادید و ارجاع به سایت خوبه .

طاهری

اون پرچم امریکا که کنا ر اسمم اومد را من انتخاب نکردم .... فکر کنم پیش فرض و خودکار صفحه بود وباید تغییر می دادم که من دقت بهش نکردم .... زنده باد جمهوری اسلامی ایران ....ان شاء الله

امیرمهدی

عزیزم شما از مجاری الهی اقدام کن،برو تربت رو آب حل کن بخور. خدا انسان رو عقل و شعور داد(اما البته اینطور که معلومه فقط بعضیا رو!!!)گفت برو برای مشکلاتت چاره بجو.نگفت بشین تا بیاد.شما برو شربت سینه اسلامی درست کن مام استقبال میکنم،اما تا وقتی که فقط بلدی حرف بزنی،چیزی واسه گفتن ندارم.بقول پرویز پرستویی،چرا که فایده ای هم ندارد. اینا به قدری نیست که مست کننده باشه،اما جبر هست در مصرف.مستی برای دو چیز تحریمه،1)آسیب به بدن که خب هر دارویی را عوارضیست، دوم از خود بیخود شدن،که اولا مریضی که با اون شرایطه،همینجوریش از خود بیخوده و هر لحظه اوضاعش بد تر میشه.دوما،به حدی نیست که بتونه تاثیر بذاره. حتی شراب،به معنای واقعی هم اگر توسط طبیب تجویز بشه،حلاله،چون دین قرار نیست به جان دنیوی انسان لطمه بزنه. شاید از جهالت و نداشتن اطلاعات کافی این مطالب رو نوشتید.که وظیفه من،رفع اینها بود.ادامه اش با خودتونه.در ضمن،تنها الکل نجس اتانل هست،که قیمت بالایی هم داره،نسبتا،به صرفه نیست در مواد شیشه پاک کن مصرف بشه.راستی پرفسور دیفن هیدارامین،ضد التهاب سلولیه،الکل توش بکار نرفته. لطفا با این نابخردیا چهره علمی اسلامرو خدشه دار نکنید.

علی

آخه بابا جون! این ماده توی شربتها حل نمیشه! واسه همین الکل داخلش میریزن. این رو تحقیق کردم. هنوز به این تکنولوژی نرسیدن. تازه الکل هم به موقع خواص دارویی داره. حالا نه توی این دارو ها.

اندریاس

واقعا چقدر تو ابله تشریف داری..مردم از درد و مریض رنج ببرن که چون الکل حرامه؟!تو چرا خودت دستبکار نمیشی برای ساختن یه شربت بدون الکل؟! اخه مرد نا حسابی اگه قرار بود با حدیث ائمه انسان ها شفا پیدا کنن و خوب بشن که دیگه بیمارستان درست نمیکردن..دیگه داروسازی وجود نداشت..داروساز های خارجی به ملت خدمت کردن که با درست کردن دارو.. رنج رو از بدنشون بیرون میکنن..یا تو با این یاوه گویی ها با این جفنگیاتت به مردم خدمت میکنی؟!

منتقد

اولا بنده به هیچ عنوان الکل مصرف نمیکنم (نه به خاطر حرفهایی که جنابعالی زدید و امثال آن ) دوما اگر الکل منع شده پس باید با الکلی که در مواد غذایی هست چه کنیم ؟ حتی نان لواش به آن کوچکی هم الکل دارد ،تقریبا همه میوه ها و ..... برای این چه توضیحی دارید ؟ یقینا با چنین دیدگاهی است که دیگر توان خرید میوه و .... نداریم چون الکل دارد مسلمان نباید مصرف بکند ، ضمنا من دستم خورده به الکل صنعتی حکمش چیست ؟و.........

رزمنده57

احسنت ازاینکه با ادب و مستدل پاسخ بی ادبان رو دادید خوشم اومد. اجرتون با حضرت صاحب (عج)