بمب خنده یا پوزخند شیطان؟

فهمیدید چی شد؟ چه قشنگ! چه آروم! فهمیدید چی شد؟ یا هنوز توی خوابید؟

بله. آخرین دست گل مهران مدیری رو میگم. چه راحت پای خیلی مسائل رو به خونه ها باز کرد!

مهران مدیری

حتما فیلم آخر مهران مدیری رو به نام بمب خنده دیدید. نگید ندیدید. اگر هم ندیدید بالاخره می بینید. واقعا فکر می کنید هدف از ساخت این فیلم چیه؟

یه سری فیلم هست که خوب بهشون میگن فیلم خلاف. خوب خیلی ها دنبالش هستند و خیلی ها هم اصلا دنبال اینجور فیلما نمی روند. ولی بقیه فیلم ها دیگه معمولی هستند و همه اصولا می بینند. بدون توجه به محتوا. میگن فلان فیلم جدید اومد. همه میرن می بینند. اما یه دفعه این فیلم میاد میدون؛ که خیلی از مسائلی که نباید بگه رو میگه.

دیروز این فیلم دستم رسید. شنیده بودم خیلی خنده داره. راستش اون طوری که می گفتند خنده دار نبود. فکر نمی کردم اینجوری باشه. شاید بشه گفت اصلا خنده دار نبود. چون فقط در مورد مسائل ج.ن.س.ی بود. اگر هم کسی خنده ای بکنه به خاطر بیان این مسائله. واقعا شرمنده شدم. واقعا به حال خودمان تاسف خوردم که هر فیلمی از هر جا می رسه سریع می گیریم و تماشا می کنیم. سریع هم به بچه هامون میدیم و باهاشون میخندیدم.

اگر خانواده هایی هم بودند که ماهواره نداشتند و سعی می کردند فرزندانشون رو از این مسائل دور نگه دارند، ولی این فیلم به سادگی راه خودشو توی این خونه ها پیدا کرد. شاید بتونم بگم 90 درصد محتویات این فیلم در مورد مسائل ج.ن.س.ی است. اگر متوجه نشدید دوباره به فیلم نگاه کنید. بخش های مختلف با تلویح و کنایه به بیان این مسائل می پردازد. واقعا هدف مهران مدیری چیست؟ چرا مدام در فیلم صحبت از زیبایی دختران و قربون صدقه رفتن آنان است. مگر برای ما زمانی رقص حرام نبود! اگر بنا به بیان این مسائل است چرا به این مدت طولانی؟! آقای بنفشه خواه می توانست چند ثانیه نشان داده شود ولی چند دقیقه بطور کامل در حال رقصیدن است. چرا؟!

به کجا چنین شتابان؟!

/ 2 نظر / 26 بازدید
میثم

سلام خیلی خیلی جنسی نبود اما خوب خودم به شخصه خجالت می کشم که با خانواده ببینم خیلی لودگی توش شده بود متاسفانه چه ساده خیلی راحت حرفهایی را که شرم میکنیم جلوی هم بزنیم را باید در جمع خانوادگی با خانواده ببینیم و بخندیم یا نهایتا از حجالت سرخ شویم ولی تا آخرش هم میبینیم

معین

ی طرفه نگاه نکنید مهرا مدیری بی محتوایی و پوچ بودن ماهواره رو هم نشون داد وقتی مهران مدیری در نقش ی مجری مادرشو میفروشه یعنی اینکه چقدر اونها بی قید و بندند. وقتی اون مجری معتاد از اون ور آب مردم رو تشویق و تحریک به آشوب میکنند ولی خودشون با خیالت راحت کاباره شون رو میرند و تریاک میکشند یعنی چفدر نامرد و مفت خورند و وقتی ساعد هدایتی غزل های حافظ رو اشتباه میخونه یعنی اینکه چقدر بی سوادند و.... و در آخر میگه مردمی که پای این ماهواره ها میشنند چقدر .... خودتون قضاوت کنید که چی و چقدر